خدمات و تعمیرات ماشین های ظرفشوئی ال جی در کرج و حومه شامل : نصب و راه اندازی ، تعمیر و سرویس در محل با اعزام تکنسین های با تجربه و همگام با فناوری روز دنیا از جمله خدمات منحصر به فرد در مجیک سروی بشمار میرود. جهت اعزام کارشناس و تکنسین متخصص میتوانید بصورت آنلاین و با پر کردن فرم زیر منتظر تماس ما باشید و یا در قسمت تماس با ما با کارناسان ما تماس حاصل نمائید.

ثبت سفارش تنها با یک کلیک

برای ثبت سفارش کافیست مشکل خود را بهمراه مدل دستگاه ثبت نمائید

ما در نزدیکی شما هستیم

در دنیای امروزه ماشین ظرفشوئی نیز یکی دیگر از وسایل اساسی و جزء ملزومات هر خانه بشمار میرود که تمامی ظرفهای نشسته آشپزخانه را سریع و بهینه و با کیفیت می شوید. بنابراین در صورت خرابی و بروز مشکل در کارکرد نرمال آن، زندگی روزمره ما دچار اخلال و مشکل می شود. بسیاری از افراد برای استفاده از بهترین ظرفشوئی های موجود، به سراغ برندهای خارجی گران قیمتی همچون ال جی، سامسونگ و بوش می روند. اما حتی ظرفشوئی های برند نیز بالاخره دچار خرابی و مشکل خواهند شد. اگر ظرفشوئی تان خراب شده اجازه ندهید ظرف های کثیف بر روی هم تلنبار شوند، بلافاصله جهت تعمیر ظرفشوئی و جلوگیری از تشدید مشکل آن اقدام کنید و با نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج تماس بگیرید. مجیک سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم ال جی در کرج آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

متخصصین مجیک سرویس آماده تعمیر ظرفشوئی شما
ظرفشویی نیز همانند تمامی ماشین های دیگر به مراقبت احتیاج دارد و در بعضی موارد نیز دچار مشکل می گردد. مشکلاتی از قبیل کثیفی های غذا که در راه خروجی گیر میکنند و یا استفاده از مایع های نا مرغوب که به صدمه خوردن دستگاه کمک میکنند باعث خرابی در ظرفشوئی خواهند شد. آنچه در این زمان بسیار اهمیت دارد، سپردن ماشین ظرفشویی به تعمیرکار متخصص و با تجربه است که در زمان کوتاه و به صورت اصولی قادر به رفع مشکل دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط عملکرد باکیفیت خود باشد. این امر خصوصا برای ظرفشویی های برند خارجی مصداق می یابد که ریسک خسارت آنها بسیار بالا است.

مجیک سرویس با بیش از ده ها متخصص تعمیرات لوازم خانگی ال جی در کرج، بیش از هزاران مورد تعمیرات لباسشویی را در کارنامه خود دارد. متخصصین مجرب و کاربلد ما در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی خدمات خود را در سریعترین زمان و برطبق اصول استاندارد تعمیرات ظرفشویی برای تمامی برندها، مدلها و ظرفیت های ظرفشویی ارائه می کنند. کیفیت خدمات ارائه شده با ارائه گارانتی معتبر محرز می گردد و علاوه بر آن، تمامی نگرانی های شما با بیمه دستگاه در طول تعمیرات آن برطرف می گردد.

برخی مشکلات متداول ماشین ظرفشویی

علت عدم شستشوی ظروف ماشین ظرفشویی

یکی از مشکلات ماشین ظرفشویی عدم شستشو و تمیز کردن بهینه ظروف می‌باشد. در صورت بروز این مشکل عملا فرآیند شستشوی ظروف با اختلال مواجه می‌گردد.

علت: چسبیده شدن چربی یا ذرات ریز غذا به واشر درب، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر دستگاه می‌تواند مانع از انجام عملکرد مطلوب ماشین ظرفشویی و بروز این مشکل می شود.

راهکار: برای رفع این مشکل در ابتدا باید از تمیز بودن قسمت های داخلی دستگاه اطمینان حاصل نمود. روشن کردن ماشین ظرفشویی بدون ظرف و استفاده از سیستم تمیز کردن دستگاه، کمک شایانی می‌نماید.

علت ایجاد سروصدا در هنگام کارکرد ظرفشویی

از دیگر مشکلات ماشین ظرفشویی بروز سروصدا در حین عملکرد دستگاه می باشد.

علت: معیوب بودن پمپ ماشین، نچیدن درست ظروف در ماشین ظرفشویی، خراب شدن بازوهای اسپری آب و آبپاش های دستگاه از جمله دلایل بروز این مشکل می باشند.

راهکار: برای برطرف ساختن این مشکل در ابتدا باید پمپ ماشین مورد بررسی قرار گیرد. همچنین، تعویض بازوهای اسپری آب، در رفع این مشکل بسیار تاثیرگذار می باشد. مضاف براین، چنانچه در هنگام پاشش آب، آبپاش ها درست نچرخیده یا به سطح ظروف و دیواره های دستگاه برخورد می نمایند، به منظور رفع این ایراد، از یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی جهت تعویض آبپاش های دستگاه کمک بگیرید.

علت خشک نشدن ظروف پس از اتمام فرآیند شستشو ظرفشویی

در برخی مواقع و پس از پایان یافتن عملیات شستشوی ظروف، با باز کردن درب ماشین ظرفشویی، شاهد جاری شدن آب و خشک نبودن ظروف می باشیم.

علت: خراب شدن مخزن تخلیه دستگاه و همچنین، مسدود شدن مسیر پمپ تخلیه با تکه های ریز غذا و چربی ها هم می‌تواند در بروز این مشکل تاثیرگذار باشد.

راهکار: یکی از بهترین راهکارها برای حل این مشکل چک و بررسی کردن دریچه مخزن تخلیه دستگاه است. در صورت عدم کارکرد این قطعه ابتدا بررسی کنید که آیا این دریچه با تکه های غذا مسدود نشده است، در صورت مسدود شدن آن را تمیز کنید و در غیر این صورت باید آن را تعویض نمود.

علت نشت آب ماشین ظرفشویی

یکی از بزرگترین مشکلات ماشین ظرفشویی، نشتی آب از قسمت های مختلف دستگاه بوده که سبب بروز آسیب های جدی به ساختار و قطعات ماشین می‌شود.

علت: پاره شدن شیلنگ تخلیه آب، ترک خوردگی واشرهای دور درب و خرابی پمپ تخلیه، از علل اصلی بروز این مشکل محسوب می شود.

راهکار: در صورت بروز این مشکل توصیه می کنیم پمپ تخلیه را بررسی کنید و در صورت خشک شدن، ترک زدن و پاره شدن واشر پمپ، آن را تعویض کنید. واشرهای دور درب دستگاه را نیز بررسی کرده و در صورت آسیب دیدن واشر آن را تعویض کنید. همچنین مطمئن شوید که شیر ورودی آب ماشین ظرفشویی به درستی اتصال داشته و هیچگونه شکاف یا بریدگی که بتواند موجب نشتی یا آبریزش باشد، وجود ندارد

علت آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از مشکلات ماشین ظرفشویی عدم انجام فرآیند آبگیری و پرنشدن محفظه دستگاه به منظور شروع فرآیند شستشوی ظروف می‌باشد. به‌طور معمول، قابلیت‌های بکار رفته در ساختار ماشین ظرفشویی، امکان کنترل و مدیریت سیستم آب را فراهم می‌آورد.

علت: توقف عملیات آبگیری می‌تواند ناشی از معیوب بودن شیر ورودی آب باشد. مسدود شدن مسیر قطعاتی مانند شناور آب به وسیله ذرات چربی و باقی مانده‌های غذا نیز می‌تواند سبب توقف آبگیری و پر نشدن محفظه دستگاه شود. همچنین، خرابی تایمر و سوئیچ شناور ماشین ظرفشویی هم در بروز این ایراد تاثیرگذار است.

راهکار: بنابرابن در صورت بروز این مشکل توصیه می کنیم ابتدا شیر ورودی آب را بررسی کنید، زیرا در صورت گرفتگی یا خم شدن آن آب به خوبی وارد ماشین نشده و عمل آبگیری صورت نمی گیرد. در صورتی که با بررسی این راهکار مشکل رفع نشد مسیر شناور آب را بررسی کنید که مسدود نشده باشد. در آخرین مرحله به بررسی خرابی تایمر و سوئیچ شناور بپردازید.

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی

از متداول‌ترین مشکلات ماشین ظرفشویی عدم شروع به کار دستگاه برای شستشوی ظروف تلقی می‌گردد.

علت: سالم نبودن مدارها و فیوزهای ظرفشویی، خرابی های سیم های برق و دو شاخه، بسته نشدن درب دستگاه

راهکار: اولین اقدام در جهت رفع این نقص فنی، بررسی و اطمینان حاصل کردن از سالم بودن مدارها و فیوزهای دستگاه می‌باشد. بسته نشدن درست درب ماشین ظرفشویی، خرابی یا پارگی سیم برق دستگاه و سالم نبودن دو شاخه برق، از علل اصلی بروز این ایراد محسوب می‌شوند.

علت تولید بوی بد و نامطبوع از ظرفشویی

یکی دیگر از مشکلات ماشین ظرفشویی تولید و انتشار بوی بد و نامطبوع پس از اتمام عملیات شستشوی ظروف می باشد.

علت: باقی ماندن ذرات چربی یا تکه های ریز غذا در اسپری آبپاش ها، صفحه صافی و لبه پایین درب دستگاه، تولید بوی بد را به دنبال دارد.

راهکار: تمیز کردن محفظه داخلی دستگاه با مواد شوینده و خوشبو کننده و تمیز کردن چربی ها از سطح ظروف، برای برطرف کردن این مشکل بسیار کمک کننده می باشد.

علت طولانی شدن فرآیند شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی
تکمیل نشدن یا طولانی شدن مدت زمان فرآیند شستشوی ظروف، به عنوان یکی دیگر از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی به خرابی و معیوب شدن برخی قطعات دستگاه مربوط می شود.

علت: خراب شدن قطعاتی مانند قطعه گرماساز، ترموستات و موتور تایمر، از علل اصلی بروز این نقص فنی ماشین ظرفشویی قلمداد می گردد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشوئی ال جی در کرج با نام تجاری مجیک سرویس سالهاست که با تجربه و تخصص بالا در خدمت شما عزیزان میباشد. 

در سورتی که نیاز بعه مشاوره و راهنمایی دارید میتوانید همین حالا درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت کنید و منتظر تماس کارشنلاسان ما در مرکز تعمیرات الجی کرج باشید.

مجیک سرویس

مجیک سرویس یک تعمیرگاه مجهز و مولتی برند لوازم خانگی می باشد که بصورت آنلاین در خدمت شما عزیزان می باشد

شما میتوانید از طریق این لینک. سفارش خود را براحتی ثبت نمائید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات تلفنی و راهنمایی های مجیک لذت ببرید..

آدرس کارگاه: استان البرز-کرج-کمالشهر-خیابان ظفر۲ پلاک ۴۸ا

تلفن تماس: 02191300604 - 09359345446 - 02691300604

خبرنامه