با پیشرفت تکنولوژی و رفتن به سوی زندگی دیجیتالی بسیاری از شیوه های قدیمی زندگی به مرور از بین رفتن و شیوه های نوین جایگزین آنها شدند. 

تعمیرات یخچال و سایر لوازم خانه در محل یکی از این شیوه هاست که در زندگی امروز با توجه به کمبود زمان بسیار کارگشا و ضروری است.

محیک سرویس با تکیه بر نیروی های متخصص و کارآمد این امکان را برای شما فراهم نموده است که بتوانید با ثبت سفارش بصورت آنلاین و تنها در چند ثانیه مشکل خود را اعلام نمائید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان در محل شما حاضر شوند و مشکل شمارا بر طرف نمایند. 

این سامانه جهت تعمیرات در محل ایجاد شده و با استقبال شما عزیزان اقدام به گسترش کادر تخصصی خود نموده است.

خدمات ارائه شده شامل: 

تعمیرات یخچال در محل شما در کرج بوده و همچنین سایر لوازم از جمله : ماشین لباسشوئی ماشین ظرف شوئی ، ماکروفر ، ماکروویو ، چرخ گوشت ، مخلوط کن ، توستر ، هود و سایر لوازم خانه بصورت تخصصی تعمیر و راه اندازی میگردد. 

کافیست با ما تماس گرفته و یا از طریق لینک ثبت سفارش مشکل یخچال و یا سایر لوازم خود را با ما درمیان گذاشته و براحتی تعمیر نمائید.

یک تعمیرگاه مولتی برند و مجهز در زمینه : تعمیرات یخچال بوش ، یخچال سامسونگ ، یخچال ال جی ، یخچال اسنوا ، یخچال مجیک ، یخچال دوو ، یخچال هیتاچی ، یخچال امرسان در کرج که بصورت فوق تخصصی انجام میگردد و سامانه آنلاین مجیک سرویس با کادری مجرب که در این مجموعه استخدام شده اند در محل شما کار تعمیرات را انجام خواهند داد تا شما بدون صرف زمان و یا جابجایی بتوانید مشکل خود را بر طرف نمائید. 

تیم ما آماده است تا بصورت دوره ای نیز لوازم خانه شما را سرویس نمائید و خرابی دستگاه های شما را به حداقل خود برساند و کارایی بسیار مطلوبی را برای دستگاه شما رقم بزند. 

مجیک سرویس با 15 سال سابقه در کمالشهر کرج نامی نیک از خود بجا گذاشته و اکنون با گسترش کادر خود در سراسر کرج آماده ازائه خدمات و تعمیرات در محل شما میباشد.. 

ما در نزدیکی شما هستیم. تنها یک کلیک فاصله ما با شماست. 

مجیک سرویس

مجیک سرویس یک تعمیرگاه مجهز و مولتی برند لوازم خانگی می باشد که بصورت آنلاین در خدمت شما عزیزان می باشد

شما میتوانید از طریق این لینک. سفارش خود را براحتی ثبت نمائید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات تلفنی و راهنمایی های مجیک لذت ببرید..

تلفن تماس: 02191300604 - 09359345446 - 02691300604

خبرنامه