تیم مجیک سرویس علاوه بر بخش تعمیرات تخصصی لوازم خانه بصورت دوره ای سرویس لوازم را نیز انجام میدهد. در این قسمت نحوه سرویس یخچال را برای شما توضیح خواهیم داد. 

سرویس یخچال و فریزر و سرویس ساید به شرح زیر است :
1. تعویض فیلتر آب در یخچال ساید
در یخچال ساید هر 6 ماه یکبار باید طبق اصول فیلتر آب تعویض گردد. فیلتر استفاده شده بر روی دستگاه باید بنا به فیلتر استاندارد یخچال شما تعویض شود و بعد از تعویض فیلتر، بررسی شود که ساید بای ساید نشتی نداشته باشد.
2. بررسی فشار آب یخچال
پس از تعویض فیلتر باید بررسی گردد که اگر فشار خروجی آب یخچال کم می‌باشد، مسیر ورودی آب و فیلتر یخچال بررسی شود.
3. بررسی سرمایش یخچال
نیاز است که بررسی شود آیا مواد غذایی داخل فریزر دارای انجماد مناسب می‌باشد یا خیر، همچنین بررسی ورود هوا از داکت داخل یخچال یکی از وظایف تکنسین در هنگام سرویس است.
4. چک کردن نمایشگر و تنظیم دمای یخچال


چک کردن کلیه منوهای صفحه نمایشگر از نظر تنظیمات لازم و عملکرد صحیح آن. در سرویس دوره‌‌ای باید توسط تکنسین صورت گیرد.
5. چک کردن چراغ و یا LED داخل یخچال
در سرویس دوره‌ای یخچال سلامت چراغ یخچال نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.
6. شستشوی کندانسور یخچال
یکی از مهم‌‌ترین کارهایی که در سرویس دوره‌ای یخچال صورت میگیرد شستشوی کنداسور یخچال و گرفتن غبار از روی آن است. همانطور که در بالا بیان کردیم عمده خرابی این قطعه در یخچال‌ها نیز به واسطه استفاده طولانی مدت بدون انجام نظافت آن‌ها و قرار گرفتن گرد و غبار، جرم و مواد دیگر است که سطح لوله‌های کندانسور را می‌پوشانند و در فرایند انتقال دما و خنک شدن گاز مبرد اختلال ایجاد می‌کنند.
7. تمیز کردن خاک داخل محفظه موتورخانه
خاک داخل محفظه‌ی موتورخانه در سرویس دوره ای یخچال تمیز می‌شود و گرد و غبارهای آن گرفته میشود.
8. چک کردن بوگیر از نظر سلامت
بوگیر یخچال را از جهت سلامت مورد ارزیابی قرار میدهند. اگر بوگیر یخچال بو می‌داد آن را با سشوار و یا در جلوی نور خورشید قرار دهید تا بوی آن از بین برود. در صورتی که بوی بوگیر از بین نرفت نیاز است که آن را تعویض کنید.
9. مطمئن شدن از سلامت لاستیک دور درب یخچال


در سرویس دوره ای یخچال نیاز است که از سلامت لاستیک دور درب یخچال، تکنسین مطمئن شود که کاملا اتصال داشته باشد.
10. بررسی درب یخچال
نیاز است که باز و بسته شدن درب‌های یخچال مورد بررسی قرار گیرد که آیا به راحتی باز و بسته می‌شود یا خیر؟ و در صورت نیاز درب‌های یخچال توسط تکنسین رگلاژ گردد.
11. طریقه نگهداری از یخچال، استفاده از برنامه ها و نحوه صحیح استفاده از یخچال
درصورت نیاز و ابهام در شیوه کارکرد با دستگاه، برنامه‌ها و دما، تکنسین می‌تواند تمام این موارد را به شما توضیح و آموزش دهد.
12. بررسی تراز یخچال


تکنسین‌ها تراز بودن یخچال را مورد بررسی قرار میدهند تا متوجه شوند که پایه‌های یخچال به صورت صحیح و متوازن روی زمین قرار گرفته باشدو در صورت نیاز باید تراز دستگاه انجام پذیرد.

مجیک سرویس

مجیک سرویس یک تعمیرگاه مجهز و مولتی برند لوازم خانگی می باشد که بصورت آنلاین در خدمت شما عزیزان می باشد

شما میتوانید از طریق این لینک. سفارش خود را براحتی ثبت نمائید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات تلفنی و راهنمایی های مجیک لذت ببرید..

تلفن تماس: 02191300604 - 09359345446 - 02691300604

خبرنامه