نمایندگی مجاز تعمیرات الجی در استان البرز با نام تجاری مجیک سرویس در خدمت شماست. اگر دنبال نمایندگی مجاز تعمیرات در الجی هستید این مطلب را تا انتها بخوانید.

مجیک نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی در کرج می باشد که براحتی در دسترس شما قرار دارد.
ما در مجیک سرویس در کمتر از 24 ساعت در سراسر ایران با بهره گیری از تکنسین‌های آموزش دیده و مجرب در زمان
درخواستی شما در محل شما مشکل شما را بر طرف خواهند کرد.
ایرادات مرتبط با مدت زمان نگهداری مواد غذایی در یخچال ال جی معمولا به دو صورت زیر مطرح می‌شود
یخ زدگی مواد داخل یخچال ال جی
مواد غذایی در قسمت یخچال ال جی یخ می زند
آیا « تنظیم دما » بصورت صحیح انجام گرفته است؟
قسمت یخچال و فریزر را به دمای نرمال آن تنظیم کنید.
طبقات بالای یخچال خنک ترین قسمت می‌باشند. میوه و سبزیجات و لبنیات را در طبقات بالا قرار ندهند.
در یخچال هرچه از سمت درب به طرف دیواره عقب نزدیک می‌شویم ،خنک‌تر می‌شود. مواد غذایی آبدار نظیر هندوانه نباید به دیواره عقب بچسبد.
میوه و سبزیجات حتما" باید در کشوی جا میوه‌ای قرار گیرد و قرار دادن میوه و سبزیجات بر روی طبقات، آنها را بصورت نیمه فریز نگه می‌دارد.
اگر فقط میوه و سبزی در کشوی اعجاز گر یخ می‌زند، کنترل شود که دمای کشو در حالت نیمه فریز(مرغ و گوشت) نباشد، در این صورت روی دمای میوه و سبزیجات قرار گیرد.
چنانچه با تغییر تنظیم دما به گرم‌ترین درجه و رعایت کردن موارد فوق، مواد غذایی هنوز یخ می‌زند نیاز است دستگاه توسط تکنسین‌های متخصص چک شود.

ما سعی داریم با ارائه اطلاعات در این زمینه مهارت و تخصص این مجموعه را به شما اثبات کنیم تا با خیالی آسوده با ما تماس گرفته و مشکل خود را برطرف نمائید.

نمایندگی مجاز ال جی با ضمانت نامه
نمایندگی‌های مجاز الجی در سراسر کرج آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند.
آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی را با کلیک بر روی این لینک پیدا خواهید کرد و با مراجعه به آدرس نمایندگی تعمیرات LG به راحتی از خدمات پس از فروش ال جی بهره خواهید برد.
خدمات پس از فروش LG با ضمانت سال‌های طولانیست که در خدمت مشتریان استان البرز میباشد تا درصورت مشاهده هر گونه ایراد و مشکل در محصول خود با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ال جی به راحتی و با آسودگی خیال محصول خود را به نمایندگی تعمیرات LG بسپارید و اطمینان کنید محصول به بهترین شکل خود تعمیر خواهد شد.
همانطور که میدانید نمایندگی LG در تمام شهرهای اطراف کرج دایر شده است و سعی بر این است که در تمامی شهرهای کوچک نیز خدمت رسانی نمایندگی ال جی برقرار گردد. اما نگران نباشید در صورت عدم حضور نمایندگی‌های ال جی در شهرستان، شما میتوانید شماره تلفن نمایندگی LG را از نزدیک ترین نمایندگی شهر خود یا از شماره تلفن 02191300604 و یا با پر کردن فرم سایت منتظر تماس کارشناسان ما باشید. شماره تلفن نمایندگی ال جی از منابع قابل اطمینان به راحتی قابل دسترس شما عزیزان خواهد بود.

گارانتی تعمیر ال جی که از طرف شرکت مجیک سرویس بر روی محصولات ارائه میشود، گارانتی است که در زمینه خدمت رسانی به مشتریان به خوبی طی سالیان جواب خود را پس داده است. .
مجیک آرامش خاطر را برای شما به ارمغان میآورد.

آیا یخساز ال جی کار نمی‌کند؟
در صورتیکه از آبریز آب نمی‌آید، چک شود شیر آب باز باشد و شلنگ آب در میان راه خم یا پیچ نخورده باشد.
چک کنید کلید ON / OFF  یا  0/1  یخساز درون فریزر در حالت OFF یا O نباشد.
در ساید‌های بنتلی و مدل‌های پایونیر جدید که با تغییر نام وارد بازار شده است ON/ OFF روی صفحه نمایشگر می‌باشد
معمولا" یخچال ساید که تازه نصب می‌شود بعد از 12 ساعت شروع به یخسازی می‌کند و تا 72 ساعت بعد از نصب مقدار یخ سازی خیلی کم است.
در صورتی که در بازه زمانی تقریبا زیاد یخساز در حالت off باشد، در این حالت دستگاه را از پریز کشیده و مجددا به پریز بزنید.
چنانچه در عرض 24 ساعت مشکل حل نشد کار را به متخصص ما بسپارید .

بطور کلی تمامی ایرادات در نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در کرج قابل تعمیر و سرویس است و تنها با یک تماس میتوانید مشکل خود را حل نمائید.

یک راه بسیار ساده نیز برای رفع ایراد ساید بای ساید و یخچال شما وجود دارد و آن هم کلیک بر روی این لینک است. به همین راحتی میتوانید درخواست خود را ارسال کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

مجیک سرویس

مجیک سرویس یک تعمیرگاه مجهز و مولتی برند لوازم خانگی می باشد که بصورت آنلاین در خدمت شما عزیزان می باشد

شما میتوانید از طریق این لینک. سفارش خود را براحتی ثبت نمائید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات تلفنی و راهنمایی های مجیک لذت ببرید..

آدرس کارگاه: استان البرز-کرج-کمالشهر-خیابان ظفر۲ پلاک ۴۸ا

تلفن تماس: 02191300604 - 09359345446 - 02691300604

خبرنامه