مزیت های خرید ظرف شویی بوش
ماشین ظرف شوئی بوش ساخت کشور آلمان ، و یکی از برندهای خوشنام در زمینه لوازم خانگی می باشد. عمر مفید بالا و عدم خرابی یکی از دلایلی است که این برند را جزء پر طرفدارترین برند ها در ایران قرار داده است.
بسیاری از کاربران خرید این یخچال را توصیه میکنند زیرا ظرف شویی بوش از فناوری زئولیت استفاده میکند
زئولیت چیست؟
نوعی ماده معدنی است که رطوبت راجذب کرده ودرعوض حرارت تولید میکند این ماده معدنی درون محفطه ای در برخی ازظرفشوییهای بووش تعبیه شده است
خواص زئولیت:۱باعث خشک شدن کامل ظرف شده وهیچگون لکه از رطوبت باقی نمی گذارد
۲درطول فرایند شست شو ظروف تا 10در صد از مصرف برق صرفه جویی می نمایید.
3 باعث کاهش زمان شست شو میشود طول عمر ماده این معدنی بیش از ۵۰ سال میباشد ک این امر سبب عدم نیاز شارژ مجدد این ماده در ظرف شویی میشود
زئولیت (به انگلیسی zeolite)یک ماده معدنی ک عمدتا از آلمینوسیلیکات تشکیل شده و کاربرد تجاری عمده آن در صنایع ب عنوان جاذب سطحی است واژه زئولیت در اصل در سال 1756 توسط کانی شناسی سوئدی امشب فردیس کرونستد ابداع شد نان زئولیت از ترکیب دو واژه یونانی zeo ب معنی جوش lithos ب معنای سنگ تشکیل شده زئولیت ب طور گسترده ای در صنعت برای تسویه آب ب عنوان کاتالایزرو و برای تهیه مواد پیشرفته استفاده میشود مهم ترین استفاده زئولیت در تولید پاک کننده لباس است همچین در پزشکی و کشاورزی کاربرد دارد از بین زئولیت های طبیعی فاقد 9 نوع ب مقداری زیادی در طبیعت یافت میشود.

مجیک سرویس

مجیک سرویس یک تعمیرگاه مجهز و مولتی برند لوازم خانگی می باشد که بصورت آنلاین در خدمت شما عزیزان می باشد

شما میتوانید از طریق این لینک. سفارش خود را براحتی ثبت نمائید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات تلفنی و راهنمایی های مجیک لذت ببرید..

تلفن تماس: 02191300604 - 09359345446 - 02691300604

خبرنامه