آیا تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که مناسب ترین مککان در آشپزخانه برای یخچال کجاست؟ ما در این بخش به این موضوع پرداخته ایم.

یخچال دستگاه پر مصرفی است که اگر قصد اسباب کشی نداشته باشید، احتمالا چند سال در یک بخش خاص از آشپزخانه ی شما قرار می گیرد. اما به نظر شما جای مناسب یخچال در آشپزخانه چه خصوصیاتی دارد؟ اگر آشپزخانه ی بزرگی داشته باشید، این سوال برایتان چالش بیشتری خواهد داشت. برای اینکه بتوانید جای مناسب یخچال در آشپزخانه را پیدا کنید، ادامه ی مطلب را از دست ندهید. با نکات کلیدی مقاله ی پیشرو یافتن محل مناسب برای یخچال کار ساده ای خواهد بود.

محل مناسب برای یخچال، دور از پنجره است.
اگر آشپزخانه ی شما با پنجره ی نسبتا بزرگی تزیین می شود، جای مناسب یخچال در آشپزخانه مکانی دور از این پنجره است. تابش مستقیم آفتاب به خصوص در فصول گرم سال می تواند باعث افت کیفیت عملیات خنک سازی در یخچال شود. تصور کنید مرتبا هر روز یخچال در معرض تابش مستقیم آفتاب سوزان تابستان قرار گیرد. مسلما چنین موضوعی خوشایند نخواهد بود.

دسترسی به آب و برق برای جاسازی یخچال مهم است.
محل مناسب برای یخچال ، محلی است که فاصله ی بسیار کمی از پریز برق دارد. هیچ گاه از رابط های چندتایی برای تامین انرژی یخچال استفاده نکنید. از طرفی یخچال های ساید بای ساید نیازمند تامین منبع آب هستند. در این میان نباید شلنگ بزرگی برای دسترسی به آب استفاده شود. سعی کنید مکانی را برای استقرار یخچال بیابید که نیازمند سه راهی برق و شلنگ های عریض آب نباشد.

یخچال را کنار اجاق گاز قرار ندهید.
همان طور که اشاره شد، محل مناسب برای یخچال ، مکانی دور از گرماست. این مسئله تنها مختص تابش نور خورشید نیست. اجاق گاز می تواند گرمای بیشتری ایجاد کند. بنابراین به هیچ عنوان یخچال را در کنار گاز قرار ندهید. استقرار یخچال در کنار گاز می تواند باعث از کار افتادگی موتور یخچال شود. چراکه مرتبا موتور سیستم برای خنک سازی درون یخچال تلاش خواهد کرد.

به محیط اطراف یخچال دقت داشته باشید.
یخچال را در محلی نصب کنید که بتوانید به راحتی درب آن را باز و بسته نمایید. اگر قرار باشد هر بار که درب یخچال باز می شود احتمال اصابت در به کابینت های استیل اطراف وجود داشته باشد، روز به روز از زیبایی یخچال شما کاسته خواهد شد. از طرفی فراموش نکنید که گردش هوا موضوع مهمی برای حفظ سلامت لوله های پشتی یخچال است.

مجیک سرویس

مجیک سرویس یک تعمیرگاه مجهز و مولتی برند لوازم خانگی می باشد که بصورت آنلاین در خدمت شما عزیزان می باشد

شما میتوانید از طریق این لینک. سفارش خود را براحتی ثبت نمائید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات تلفنی و راهنمایی های مجیک لذت ببرید..

آدرس کارگاه: استان البرز-کرج-کمالشهر-خیابان ظفر۲ پلاک ۴۸ا

تلفن تماس: 02191300604 - 09359345446 - 02691300604

خبرنامه