مجیک سرویس

با مجیک آشنا شوید...

مجیک سرویس فعالیت خود رابا هدف خدمات تعمیر لوازم خانگی آغاز کرد و با بهره گیری از فناوری های به روز و کادر مجرب، متعهد و کارآمد با بیش از یک دهه سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی  سعی در تامین آسایش و رفاه حال شما عزیزان داشته و توانسته است خدمات شایسته ای را برای مشتریان عزیز به همراه بیاورد. مجیک سرویس همگام با آخرین دستاوردهای جهانی وبه روز خود درجهت سرویس وتعمیر لوازم خانگی به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان میباشد

مجیک سرویس به جهت بهره مندی از تعمیرکاران و نیروی متخصص در  سطح شهر ، سال هاست تعمیرات لوازم خانگی را بدون جا به جایی دستگاه و اعزام تکنیسین به منزل یا محل کار شما در کمترین زمان ممکن به انجام میرساند.

15
سال تجربه — با شما بودن

870

تعداد مشتریان

4400

پروژه های انجام شده

807

Orders in Queue

545

Projects Delivered

تخصص تعمیرکار

یکی از مهم ترین موارد تعمیرات لوازم خانگی ، تخصص تعمیرکار آن است و نیازمند تعمیرکاران با تجربه و خبرهمی باشد

مجیک سرویس دوره های اموزشی تکنسین های خود را مطابق تکنولوژی و فن آوری روز دنیا بروز کرده وضمن جلب اعتماد مشتریان خود در این سال ها بهترین بازدهی را از آن خود کرده است . تعمیرات با کیفیت با صرف حداقل هزینه در نتیجه ی عیب یابی دقیق، انجام میشود وبه موارد بسیاری از جمله تعمیرکاران و متخصیص کارآمد بستگی دارد

متخصیص این مجموعه با انواع برندها آشنا هستند و با دانش به روز و تسلط به کار با بررسی وسیله مورد نظر و عیب یابی دقیق اقدام به تعمیرات خواهند کرد..

اینجانب جوادثمره بامدرک فنی حرفه ای پایه یک تاسیسات سردکننده گرداننده با۱۷سال سابقه کاری درشرکتهایی معتبری همانند: الجی سامسونگ جنرال الکتریک جنرال هووس کلویناتورکنوود کنمورمابه بوش و... ونمایندگی های رسمی سونیا بهی تکنو الترا ازارفراسو ازمایش ارج فیلورفیلکو هوورو...  ودرحال حاضر مدیریت این مجموعه(مجیک سرویس) را عهده دارمیباشم.
ازجمله برندهایی که توسط مجیک سرویس پشتیبانی میشوندعبارتند از:

آاگ، هایر، زیرووات، بوش، دوو، کنوود، هایسنس، ال جی، الکترواستیل، بکو، هیمالیا، مدیا، سامسونگ، پارس، زیمنس، ایندزیت، پاکشوما، آبسال، اسنوا و... 

تعمیرات تخصص و تجربه نیاز دارد و همینکه شما وارد این صفحه شدید یعنی نیاز به راهنمایی دارید و میتوانید همین حالا با کارشناسان ما تماس گرفته و از راهنمایی های رایگان ما استفاده کنید. تلاش ما این است که اگر ایراد جزئی است با راهنمایی تلفنی مشکل را برطرف کنیم و درصورت عدم رفع مشکل اقدام به اعزام کارشناس مینمائیم. 

مجیک سرویس

مجیک سرویس یک تعمیرگاه مجهز و مولتی برند لوازم خانگی می باشد که بصورت آنلاین در خدمت شما عزیزان می باشد

شما میتوانید از طریق این لینک. سفارش خود را براحتی ثبت نمائید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات تلفنی و راهنمایی های مجیک لذت ببرید..

آدرس کارگاه: استان البرز-کرج-کمالشهر-خیابان ظفر۲ پلاک ۴۸ا

تلفن تماس: 02191300604 - 09359345446 - 02691300604

خبرنامه